Наталья Сосницкая

Про таке

З 31 серпня по 2 вересня кінопокази відбудуться у Костянтинівці, Краматорську, Слов’янську, Дружківці та Билбасівці.
/
Аутизм — це розлад розвитку нервової системи, що характеризується порушенням соціальної взаємодії, вербальної і невербальної комунікації, і повторюваною поведінкою, існують складнощі у взаємодії із зовнішнім світом, з цього приводу виникають порушення в соціалізації.
/
DRUZI вільний простір спільно з Інститут лідерства та управління УКУ запрошують соціально активних молодих людей із Донецької області на кількаденне навчання "Майстерня активних".
/
DRUZI вільний простір спільно з Інститут лідерства та управління УКУзапрошують соціально активних молодих людей із Донецької області на кількаденне навчання "Майстерня активних".
/
3 березня у вільному просторі «D.R.U.Z.I» стартувала навчальна чотиримодульна програма «BIZ EAST» , яка допомагає молодим підприємцям з Донецької області вивести свій бізнес на якісно новий рівень або людям, які хотіли б заснувати власне соціальне підприємництво та розвиватися у цій сфері. 
/
28 лютого о 18:00 у Вільному просторі DRUZI (Костянтинівка, пр-т Ло
/
24 лютого у вільному просторі "D.R.U.Z.I" з нагоди Дня незалежності Естонії відбудеться безкоштовний показ художнього історичного фільму "1944".
/
Вільний простір "ДРУЗІ" запрошує на перегляд мультфільму "Пісня моря" ("Song of the Sea") на східцях (вул. Торецька, м. Костянтинівка).
/
Як показує досвід, кожен кінець це початок чогось нового. Ось і кінець цього літа це початок життя нової крутої локації на вулиці Шмідта 20Б!
/
В очікуванні другої серії "Гри престолів" ми навіть і не помітили, що вона вже вийшла. Ви вже знаєте, що ви робитимете 26 липня о 18:00? Ми точно знаємо! Ви будете дивитися новий епзіод цього неймовірного серіалу в нашому просторі.
/
1 липня сходи найбільшого кінотеатру розпочали нове життя. Громадська організація «Місто-сад» (Київ) і команда «Вільного простору «D.R.U.Z.I» в рамках проекту «КіноСхід(ці)» знову увірвалися в розмірене міське життя і провели незвичний для костянтинівців захід.
/
МедiаЛаб Донбас запрошує початківців журналісток, журналістів і всіх, хто цікавиться журналістикою на триденну Медіа Майстерню. Майстерня буде проходити 07 - 09 липня 2017 року в Костянтинівці в приміщенні платформи ініціатив «D.R.U.Z.I.» за адресою: пр-т Ломоносова 164.
/
У середу 5 липня костянтинівці матимуть можливість познайомитися з корисним досвідом працівників держслужб, які розкажуть про втілення реформ в Одеському регіоні, поділяться історіями успіхів та поразок у різних сферах на рівні керування району, обласної адміністрації, митниці.
/
Тільки уявіть собі: вечір, атмосфера 60-70-80-х, танці просто неба і неймовірна музика, яка буде вічною...
/
10 червня о 19:30 команда «Вільного простору «DRUZI» та ГО «Місто-Сад» запрошує усіх кіноманів Костянтинівки на «Кіносхідці» (сходи кінотеатру біля скверу «Тихий»), де відбудеться показ фільму «За кров до перемоги» режисера Бена Ягера (2016).
/
20 травня на сходах кінотеатру у сквері Тихий (колишній ім. Леніна) відбувся захід у дуже нестандартному для Костянтинівки форматі.
/