Наталья Поколенко

Про таке

Катерині Довгій 92 роки. Жінка користується державною програмою “Доступні ліки”. Щомісяця сімейна лікарка виписує їй рецепт, за яким старенькій відпускають таблетки для лікування підвищеного тиску.
/
З 2018 року в Україні впроваджується сімейна медицина. З того часу кожен міг обрати свого сімейного лікаря і за потребою звертатися до нього. Як змінилися стосунки лікаря та клієнта, чому досі не усі обрали сімейного лікаря, - читайте далі.
/
Свого часу бути донором було почесно. За роки незалежності ми втратили цю культуру – ділитися найдорожчим – власною кров’ю. Медицина досі не винайшла способу штучно створити кров, лише окремі її компоненти. Але у критичних ситуаціях саме кров рятує людям життя. Не у переносному, у прямому сенсі слова.
/
Реформування медицини ставить нові вимоги до лікувальних закладів. В умовах медичної реформи розвиток лікарні часто залежить від побудови стосунків з різними групами людей, які мають бути зацікавлені у розвитку лікарні та покращенні наданні послуг пацієнтам.
/
Вночі, 26 травня, на землях Костянтинівського району затримали дві вантажівки, які зливали в поле якусь рідину.
/
— Ви звідки? – питають мене попутники в купе потяга Костянтинівка – Київ. — Я звідси, місцева, – відповідаю. — А батьки ваші? Може, вони приїхали? У Вас львівський акцент, тут так не говорять, – допитуються незнайомі. — Ні, я звідси, звідси мої батьки і бабуся, і багато ще родичів звідси, з Донеччини.
/