Память

Про таке

80 лет назад Константиновку на два года оккупировал враг, а почти 8 лет назад новые фашисты сделали это на два месяца. Давайте проведем аналогию и будем также бороться с российскими оккупантами, как боролись с немецкими!
/
Не стало поэта, моего старого приятеля. Я дважды привозил его в наш город, где мы делали его творческие вечера. Может быть кто-то его вспомнит...
/
Росія зробила свою справу — тепер всі свята, присвячені другій світовій війні, сприймаються з її поганим присмаком. 9 травня, 6 вересня — завжди говорили “Ні війні!”, та ось Росія сказала “Так!”.
/
Відшуміли одні з головних державних свят. Ми писали про Дні Прапора та Незалежності, а в останню неділю серпня наша громада, як і вся держава відзначила День пам’яті захисників України.  Все було щиро та гідно.
/
Сьогодні для нашої громади значний день. В цей день у 1943 році її було остаточно звільнено від гітлерівців. З цієї нагоди пройшли урочисті заходи.
/
Сьогодні, у ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вся країна з вдячністю згадала загиблих героїв. Саме 29 серпня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.
/
Пишеш про нього і розумієш, що все це не так і не про нього. Бо він нетрадиційний, не форматний. Бо, насправді, він є уособлення тих, кого знищила радянська влада. Він якби прийшов звідти, з тих років супротиву (він чітко назвав термін у своєї останньої книзі - 1917-1959).
/
Внаслідок раптової хвороби помер Олександр Добровольський. Втрата приголомшила. 6 серпня він потрапляє з важким інсультом у лікарню міста Слов’янська. 8 серпня там помирає. Вічна пам’ять.
/
Шановні депутати! На черговій сесії 27 травня 2021 року ви будете ухвалювати рішення «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Костянтинівської міської територіальної громади».
/
Цього тижня у Дружківці буде встановлена пам'ятна дошка на пошану мирним мешканцям міста, які загинули під час війн. З'ясувалося, що в цьому місті є могили загиблих бійців, пам'ятники пушкам, літакам, танкам, а мирним мешканцям немає.
/
Традиційний мітинг-реквієм, який було проведено до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи у сквері Афганців, відрізнявся від попередніх більшою численністю, участю керівництва громади та заступника РДА Ю.Люльки (але, на відміну від О.Азарова, він промову не говорив).
/
24 квітня традиційно на День пам'яті жертв геноциду вірмен за часів Османської імперії біля свого національного пам'ятника хачкара (каміння-хрест) зібралася вірменська громада Костянтинівки.
/
25 квітня на могилі загиблого 5 років тому при виконанні бойового завдання  СЕРГІЯ ІСАЄВА зібралися його друзі, побратими, всі, кому небайдужа доля нашої країни та нашого краю.
/
Всім, хто знав Сергія, важко згадувати день, коли він загинув. Не було слів, була тільки неймовірна біль від втрати. Але нам треба йти далі. І нести його прапор, прапор України, яка назавжди в серці.
/