Власть

Про таке

Нарешті якось “устаканилася” комунікація поміж міським головою О.Азаровим та звичайними громадянами.
/
Брифинг городского головы (уже второй), проведенный 16 апреля, еще раз подтвердил, что новая, еще неопытная команда ищет возможности максимальной коммуникации с громадой, но, увы, пока не находит. За полчаса журналисты задали в общей сложности по 3-4 вопроса, хотя их накопились десятки.
/
Щойно закінчилося засідання міськвиконкому. Враження важке. Практично більшості виступаючих міський голова О.Азаров повернув документи на дооформлення - від начальника управління ЖКГ Д.Заварзина, начальника управління освіти О.Барабаш до голови Громадської ради Л.Мірошниченко.
/
Ось такий біг-борд ми побачили сьогодня в Краматорську на проспекті Олекси Тихого (траса на Слов'янськ).
/
Шановний Павло Олександрович! Вітаємо Вас з пройдешніми світами та бажаємо міцного здоров’я та енергії у справі укріплення України та збереження Природи Донеччини! Цим зверненням ми звертаємо Вашу увагу на наступні проблеми, що знайшли  собі місце у наших містах та селах під час святкування Нового Року та Різдва :
/
Новий склад виконкому, затверджений сесією, почав свою роботу. Перше засідання відбулося 30 грудня. Причому, відразу назвемо декілька рекордів – тривалість склала більше трьох годин та суто українська мова, за винятком тільки двох з багатьох, які виступали – по охороні праці та «Спорт для всіх». Це просто різало слух.
/
В Інтернеті написано, що прізвище Азаров йде від тюркського «вогонь».
/
Тут пропонують новій владі провести господарчий аудіт Костянтинівки. Але головне - перевірити як дерибанився злиденний бюджет міста. Чи законно влада призначала собі фонд заробітної платні по 120 тися на місяць та інше? А також, що робила останні місяці - чи працювала, щоб отримувати взагалі зарплатню?
/
- Цій захід жодним чином не пов’язан з введенням воєнного стану і повістки у армію зараз тут нікому видавати не будуть", - сказав, починаючі свій виступ голова Донецької військово-цівільної адміністрації А.Куць. - А зря! - гукнув хтось з зали.
/
У Костянтинівці не будуть створювати військово-цивільну адміністрацію. Для цього потрібно, аби місцеві депутати понад два місяці не збиралися на сесію і не затверджували рішень, від яких залежить життя містян (що стосуються розподілу бюджету, ремонту будинків, доріг тощо).
/
Уважаемые, может подскажите нам электронные адреса СЕЗа, нашего городского головы, его замов? На приеме мэра не поймать, в приемной только деловые люди бывают. Очень константиновцам нужны такие адреса чиновников. Анатолий Платонов житель г. Константиновка. ***
/
Не зважаючи на численні звернення до начальника Костянтинівського відділення поліції Віталія Хівріча протягом тривалого часу з проханням надати адресу електронної пошти для зверненнь громадян міста до відділення поліції в електронному вигляді, як того вимагає ЗУ "Про звернення громадян" та Наказ МВС України від 15.11.2017 року
/
Константиновка — наш родной город. Город, в котором мы живем, но особо не хотим, чтоб в нем жили наши дети. И, несмотря на то, что сейчас есть шанс преобразить его, сделать лучше, чище, красивее, удобнее, безопаснее, мы этим шансом не пользуемся. Почему есть шанс? Объясню.
/
Вот и прошло 8 лет с того момента, как депутаты нашего горсовета были избраны и расселись по депутатским креслам. Их было 40 (члены ПР — 34, КПУ — 4, Фронт змін — 1, б/п — 1). После этого, как у А.Ахматовой: «Муж в могиле, сын в тюрьме, помолитесь обо мне...».
/