Спорт

Про таке

23 вересня в рамках програми міжрегіональної співпраці Єврорегіон Карпати Україна "Змінимо країну разом", проєкту "Спорт гартує дружбу", Костянтинівська федерація боксу і кікбоксингу зустрічала Пустомитівську ДЮСШ "Юність". 
/
З 17 по 19 вересня у стінах КДЮСШ "Меотіда" міста Маріуполь пройшов XI Всеукраїнський турнір серед юнаків пам'яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Заслуженого тренера України Узуна Геннадія Гавриловича.
/
На тому тижні у Слов'янську на стадіоні  "Локомотив" була проведена друга календарна гра чемпіонату Донецької області з футболу серед команд 2007-2008 р.н. ТОР Слов'янськ - КДЮСШ Костянтинівської мicької ради. Наші в гостях перемогли 2:4.
/
17-18 вересня у м.Бахмуті відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики, пам'яті ЗМС Н.Г.Откаленко (п'ятнадцятикратна рекордсменка світу, Європи та СРСР з легкої атлетики). Команда КДЮСШ м.Костянтинівка досить успішно виступила на цих змаганнях.
/
17-18 вересня 2021р. у м.Львів проходив Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р. народження. За збірну Донецької області виступала учениця Костянтинівської КДЮСШ Марія Стрелєць.
/
18 вересня 2021 року у спортивній залі КДЮСШ м. Константинівка відбувся відкритий обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшого, середнього та старшого віку та юніорів, присвячених до Дня фізичної культури та спорту і відкритий чемпіонат міста серед дітей.
/
З 20 по 24 липня в м. Скадовськ Херсонської області проходив фінальний етап Всеукраїнських змагань ГО «ВФСТ «Колос» Кубок «Золотий колос України» з футболу серед команд вікової групи U-10 та молодше. Донецьку область на цих змаганнях представляли вихованці ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради.
/
60, 70 и даже 80 — это не старость, если ты СПОРТСМЕН. В этом мы смогли убедиться, приняв участие 10-11 июля в г. Днепр в IX Всеукраинских Играх ветеранов спорта памяти Михаила Баки. 
/
Эту девочку до войны видели многие на соревнованиях по легкой атлетике в ДЮСШ. Ее невозможно было не запомнить. Высокая, стройная целеустремленная Анна Нелепа почти всегда побеждала. Затем девчушка «выпорхнула» из Константиновки и «полетела» по соревнованиям разного уровня.
/
26 червня вперше в історії нашій нової громади на стадіоні "Рекорд" (колишній "Автоскло") було проведено футбольний турнір на визначення найсильнішої команди міської територіальної громади серед дорослого населення.
/
Вже у цю неділю відбудеться фінал Євро-2020, де за перемогу будуть боротися 2 країни - Англія та Італія. 
/
З 3 по 5 червня 2021 року у Івано-Франківську проходив Чемпіонат України з легкої атлетики, на якому вихованка Костянтинівської ДЮСШ Марія Стрєлець стала чемпіонкою та срібною призеркою серед юнаків 2006-2007 року народження.
/
Триумфальным событием для донецкой команды по кикбоксингу закончился Кубок Европы, проходящий в Хорватии в городе Корловач.
/
23 травня на спортивному майданчику с. Білокузьминівка відбулася відкрита першість Костянтинівської МТГ з гирьового спорту. Змагання проходили в особистому заліку у вправі ривок та поштовх за відведений час. Вага гирі 24 кг.
/