Общество

Про таке

К сожалению, когда разрабатывали Стратегию нашей громады, не вспомнили и не написали, что одной из сильных сторон Константиновки есть ее голуби и голубеводство.
/
Після круглого столу у міськвиконкомі по проблемах незаконного продажу алкоголю та цигарок та проведення в середу рейду, на якийсь час «розливайки» позакривалися, ліві цигарки були прибрані з вітрин. Але вже наступного дня все почалося знову.
/
Може й дійсно, як зробили наші колеги журналісти – збирати питання від людей та подавати їх міському голові? Але, поки зберемо, поки подамо, поки отримаємо відповідь… В жовтні ми обрали цю владу, а нормальної комунікації з мешканцями (щоб оперативно відповідати) так і немає.
/
Я, как и другие члены нашей редакции, помянул своих родных и близких, воевавших, погибших в те страшные годы, - в семьях и на кладбищах.
/
Говорят, что война закончится после того, как будет похоронен последний солдат. В наших краях, в частности в районе Святогорска, долины Богородичного и прочее совсем недавно находили останки красноармейцев.
/
Проект "10 самых популярных константиновцев", реализуемый организацией «Светлячки Благо», - в некотором роде интереснее, чем политические выборы.
/
У світовій політиці на наших очах відбуваються зміни, які можна назвати тектонічними. І Україна опинилася в центрі цих нових тенденцій.
/
Філософ, журналіст, багаторічний в’язень концтаборів на захопленій Росією території Олег Галазюк на цьому тижні зробив тур по містах Донеччині. В Костянтинівці він гостив в редакції «Провінції», дав інтерв’ю «Класному радіо», побував у краєзнавчому музеї, спілкувався з молоддю та учасниками АТО в ЦДЮТ.
/
Таке оголошення на минулому тижні було розвішано в селі Олександро-Калинове: "В нашому Центрі культури та відпочинку починаються ЗАНЯТТЯ З ЙОГИ. Заняття проводить спеціаліст з йоги Сергій Литягин. При собі мати: теплі шкарпетки, плед та каремат (або килимок)".
/
В суботу, 20 лютого 2021 року, довелось побувати в Краматорську в ПКіТ “НКМЗ” на чудовій виставі Донецького академічного обласного драматичного театру “MAIDAN INFERNO”, присвяченої вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.
/
У 1996 році я кілька місяців відпрацював в аналітичному відділі на 1 каналі російського телебачення — ОРТ. Початок був вдалим, тому я отримав цікаву пропозицію: “Ігорьок, тут починається нова тема - “Наш газовий наступ на Європу”. Якщо посадити їх на газову іглу, то це буде наше (російське) захоплення Європи.
/
Подымался я на своем автомобиле по ул. Емельянова к поликлинике №1, примерно в 10 часов утра 13 января. На подъеме, в метрах 70 до перекрестка, стояла маршрутка №51, не осилив с пассажирами затяжной подъем.
/
Наприкінці минулого року вирішив зробити собі невеличкий подарунок. Такий — за улюбленими цікавинками — електронний девайс, який не тільки радував би, та й був ще корисним. Оскільки вироби деяких брендів варті захмарних грошей, вирушив на терени інтернету в пошуках вживаної техніки.
/
«Вже не тихо навколо Тихого…», — написав донецький поет Юрій Доценко. Так, тепер у нас в місті одна з головних вулиць носить ім’я Олексія (Олекси) Івановича Тихого, на стендах в музеї та бібліотеці матеріали про нашого видатного земляка займають головні місця, по всіх школах проводяться читання.
/