Освіта

Про таке

На прошлой неделе в Гончаренко-Центре при Центральной библиотеке прошел выпуск двух групп, изучающих английский язык. 
/
На минувшей неделе начальник горуо Ольга Барабаш была уволена с занимаемой должности.
/
Эпопея с отлучением Ольги Барабаш от должности, пик которой пришелся на прошлую неделю, ког
/
Шановні колеги! Співробітники! Дорогі студенти!
/
Історія Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж» почалася у 1931 році, коли була створена у місті фельдшерсько-акушерська школа. Перший випуск було здійснено у 1935 році в кількості 35 чоловік помічників лікаря, у 1936 році вже було випущено 90 медсестер і фельдшерів.
/
Пів року тому очільниця освіти Костянтинівки Донецької області Olga Barabash публічно звинуватила міського голову (представник ОПЗЖ) і деяких посадовців у корупційних схемах і
/
Ольга Барабаш: " Сьогодні відчула, як почуває себе людина,проти якої фабрикуються справи": «Умисні дії Барабаш щодо публічного провокування конфлікту з підлеглими з подальш
/
На минулому тижні остаточно оформився “малюнок” позбавлення міських вищих чиновників від норовистої керівниці міським управлянням освяти Ольги Барабаш. Свідоцтво тому — два засідання комісії міськради по розслідуванню  інциденту з нібито побиттям телефоном очільницею міськуо свого заступника В.Маслова.
/
Минулий тиждень у Костянтинівській громаді можна сміливо іменувати “Тижнем О. Барабаш”. Відразу три вагомих заходи, які відбулись один за одним за три дні, були пов’язані з опальною керівницею міського управління освіти, яку місцева влада за будь-що намагається вижити з цієї посади. 
/
Необычное заседание комиссии по конкурсу на должность директора школы №15 состоялось в прошлый четверг, в малом зале городского совета. Необычность состоит именно в повторности.
/
Радостное событие для детей, родителей и коллектива детского сада № 23 «Улыбка» состоялось в среду, 15 сентября. После почти годового перерыва, в связи с незавершенным капремонтом здания, детский сад вновь открылся и принимает детей.
/
Тільки-но і лишається що жартувати, бо насправді картина не дуже весела.
/
Сегодня, 15 сентября, начальник управления образования О. Барабаш дала пресс-конференцию по поводу проблем детского сада № 23 «Улыбка», что на поселке Червоный.
/
Відповідний документ з`явився на сайті МОЗ напередодні початку нового навчального року.  Більша частина вимог залишилась в колишньому вигляді. Як то: пересування учнів початкових класів школою відбувається без масок, а для учнів старше 12 років носіння масок під час пересування — обов`язкове.
/