Наш край

Про таке

Любити природу - це означає любити свою землю, свій край. Любити – захищати, вивчати, досліджувати, знати! Саме з любові до рідної землі й формується почуття відповідальності, патріотизм.
/
Нещодавно ми вперше обстежили перспективний ландшафтний заказник "Іваградські печери", який знаходиться в декількох кілометрах від Бахмуту в сторону Зайцево та складається зі старого гіпсового родовища та балки де пересихає струмок.
/
Керівництво Донеччини визнало на карті області п’ять головних туристичних магнитів-цікавинок. І тільки одна громада може похвалитися, що на її теренах відразу два магніті — Костянтинівська.  Це Білокузьминівські крейдяні скелі та Регіональний ландшафтний парк «Клебан бик»!
/
Одним из самых спорных и долго рассматриваемых вопросов на последней сессии Горсовета оказался вопрос создания ландшафтного заказника местного значения «Дылеевская балка». Докладывал начальник Управления ЖКХ Д.Заварзин, который прочитал пояснительную записку создания заказника:
/
Привіт, друзі! То я не до вас, до них - тих кого чекав і, нарешті, побачив. Якщо зараз з ранку вийти до 1-го ставу, то кожен з вас може побачити неймовірне свято природи - приліт перезимувавших у чужих краях птахів.
/
В минулий четвер на базі Центру профрозвитку педагогічних працівників під керівництвом досвідченої освітянки Антоніни Годунової була проведена краєзнавча зум-конференція: “Мандруй, досліджуй, бережи, про рідний край свій розкажи!”.
/
Щойно нам подвонили з нашого музею і зтурбовано повідомили - до міськради прийшов лист з вимогою негайно виконати закон по декомунізаії та зруйнувати надпис "Наша цель - коммунизм!".
/
Робоча група при Донецькій ОДА запрошує мешканців Донеччини приєднатись до розробки бренду нашої області.
/
В січні  на сайті ДонОДА зявилася кольорова презентація “Створення індустріальних парків на Донеччині: що зроблено у Лимані, Костянтинівці та Маріуполі», де говориться, що в цих містах тривають роботи зі створення індустріальних парків:  «Лиманський», «Техносіті», «АзовАкваІнвест».
/
Сніг, сонце, лазурне небо, чикотені зі шпаками, відсутність вітру - що ще треба, щоб зробити з нашого міста не депресивні відчуття, а навпаки - від цієї краси жити хочеться! Всі на природу - насолоджуйтеся!
/
Так називається краєзнавчо-туристичний проект, який успішно впроваджується у закладах освіти Костянтинівського району, а тепер пропонується до уваги мешканцям Костянтинівської об’єднаної територіальної громади, куди увійшли наші села.
/
Традиції - понад усе, а популяризація наукових досягнень – свята справа, тому ми пропонуємо громаді невеличкий звіт з тим позитивним, що відбулося останнім часом у науковому житті регіону Костянтинівки.
/
Візитівка донецьких степів — овіяні народними легендами кургани… До гуркоту розривів у наших степах, вони, як і всі ми, вже мабуть звикли.
/
Нещодавно на сайті облдержадміністрації було розміщено Каталог "Донеччина: люди, культура, спадщина". Після цього всі краєзнавці, музейні, бібліотечні робітники, м’яко кажучи, обомліли…
/