Культура

Про таке

Напередодні Дня Захисників та Захисниць України у Костянтинівському краєзнавчому музеї відбулась яскрава акція. Музикально-поетичний захід “Пісні, народжені війною”.
/
Учора, 12 жовтня, колектив військового оркестру 10-ї Гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” дав шикарний саунд біля Костянтинівського краєзнавчого музею. А потім іще — і в самому музеї. І це було, скажімо так, - круто!
/
«Нашему городу повезло – у нас очень много талантливых людей», - начала свое вступительное слово на открытии выставки художницы Натальи Викторовны Роспутько-Чеботарёвой специалистка музея по искусству Ася Львовна Аренсбург. И многие из этих многих пришли на эту встречу в краеведческий музей.
/
11 вересня чекаємо вас на відкритті виставки нашої землячки Наталії Роспутько в музеї. Художниця високо оцінила твір "Заячий пастух" Василя Гайворонського, якому присвятила цю експозицію.
/
З нагоди святкування Дня міста Костянтинівка в громаді проводився конкурс віршів про рідне місто. Організатори заходу надали можливість усім бажаючим взяти участь у конкурсі, продемонструвати своі таланти та представити віршовані твори.
/
11 вересня чекаємо вас на відкритті виставки нашої землячки Наталії Роспутько в музеї. Художниця високо оцінила твір "Заячий пастух" Василя Гайворонського, якому присвятила цю експозицію.
/
«Пане і панове, вас вітає найстарший творчий колектив України з більш, ніж сторічною історією - Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди», - почав ведучій концерт під назвою «О, УКРАЇНО! О, РІДНА НЕНЬКА!».
/
20 серпня запрошуємо на фестиваль української культури "Вільний степ" Folk Fest, присвячений 30 річниці відновлення Незалежності України! Хедлайнер фестивалю - гурт "Гуляй город"
/
Щойно встигли відшуміти літературно-театральний «Кальміюс», модерново-урбаністський MOSTFEST, як вже починає викреслюватися новий художній проект “Тонка червона лінія”. Отож – тепер вона така сучасна, неймовірно творча та яскрава наша Донеччина!
/
Женік (так мене називали батьки і близькі друзі) Юхниця. Народився у квітні 1965 року в чародійній Жмеринці самої Вінницької області.
/
25 липня день смерті та день пам'яті відомого радянського барда, поета, актора, символу тієї епохи -  Володимира Висоцького. 
/
В понеділок 2 серпня на 18.00 вся патріотично налаштована сіпьнота обовязково повинна прийти у головний Палац на культурну подію в нашому місті:
/
Наприкінці минулого тижня, у п’ятницю, 16 липня, в Тихому сквері наші військові — з 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» дали чудову виставу. І це був не просто виступ духового оркестру, як цьогоріч на МостФесті, хоча тоді вони відіграли просто чудово — то треба було чути та бачити!
/
31 липня, о 16.00, в Костянтинівському Палаці культури та дозвілля відбудеться художня вистава — приємна, інтригуюча комедія Женихи.
/