Соб. инф.

Про таке

Маршрут №  Б з  центрального ринку Ц.р Нул. Ц.р Нул. Ц.р Нул. Ц.р Нул. Ц.р Нул. Ц.р Нул. Ц.р
/
/
В связи с капремонтом пятая «детская» амбулатория переезжает. Где будут принимать доктора?
/
80 лет назад Константиновку на два года оккупировал враг, а почти 8 лет назад новые фашисты сделали это на два месяца. Давайте проведем аналогию и будем также бороться с российскими оккупантами, как боролись с немецкими!
/
Маршрут  6/7    
/
/
Ситуация с коронавирусом в нашей громаде с каждым днем все серьезнее. Священники каждый день отпевают умерших от ковида константиновцев. За неделю восемь летальных исходов: четыре женщины 1928, 1954, 1956, 1962 г.р. и четыре мужчины — 1995 г.р. (инвалид 3 группы), 1979 г.р., 1970 г.р., 1952 г.р.
/
Очень огорчилась, увидев, как работники бензопилами спиливают тополя по ул. Торецкой (бывшая К.Маркса) в районе Металлурга. На этой улице есть старые и больные деревья, много сухостоя. Их то и нужно убирать для безопасности людей. Но зачем же спиливать молодые деревья?
/
Шановні громадяни міста! Хочу поділитися з вами гарною новиною: вулиці нашого селища “Червоний Жовтень” перестало поливати питною водою!
/
Ця трагедія сталася 1 жовтня, близько 10.40 на проспекті Ломоносова, поруч з вулицею Леваневського. Автомобіль Деу Ланос збив жінку. Постраждалу відвезли в лікарню, де вона від отриманих травм померла. Водій вважає, що це було недалеко, але не на пішохідному переході. Але родичі померлої не згодні.
/
На п'ятій лікарні пограбували магазин корейської косметики і побутової хімії "Попелюшка". У зв'язку з цим магазин перейшов в режим онлайн замовлень і обіцяють що відкриється в іншому більш безпечному місці. Злочинець затриманий, ним виявився неповнолітній хлопець, але каси в нього вже не було.
/
Учора, 12 жовтня, колектив військового оркестру 10-ї Гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” дав шикарний саунд біля Костянтинівського краєзнавчого музею. А потім іще — і в самому музеї. І це було, скажімо так, - круто!
/
Нехай ждуть на нас під під'їздом, І чекають на смерть вороги. Нехай рішення прийнято з'їздом, І на нас надягли ланцюги.
/
Минулої суботи, 9 жовтня, наша військова частина А0641, яка розташована на території Костянтинівської тергромади, провела свій перший, після повернення, захід - День відкритих дверей.
/
Эпопея с отлучением Ольги Барабаш от должности, пик которой пришелся на прошлую неделю, ког
/
Во властных коридорах произошла довольно громкая отставка. Недавно должность начальника управления коммунального хозяйства покинул Дмитрий Заварзин.
/
За прошедшую неделю заболело около десяти работников исполкома. Поэтому здесь снова «баррикады и блок-посты». 
/
К статье в предыдущей газете «Когда в кухню «пришел» чердак…» по поводу разрушения дома №361 по ул.Торецкая. 
/
23 вересня в рамках програми міжрегіональної співпраці Єврорегіон Карпати Україна "Змінимо країну разом", проєкту "Спорт гартує дружбу", Костянтинівська федерація боксу і кікбоксингу зустрічала Пустомитівську ДЮСШ "Юність". 
/
З 17 по 19 вересня у стінах КДЮСШ "Меотіда" міста Маріуполь пройшов XI Всеукраїнський турнір серед юнаків пам'яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Заслуженого тренера України Узуна Геннадія Гавриловича.
/